• WENECJA, RZYM, ASYŻ

  WENECJA, RZYM, ASYŻ

 • Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2019

  Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2019

 • Welcome to Paradiski!!!

  Welcome to Paradiski!!!

 • Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2018

  Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2018

 • Zakończenie sezonu – skipass w cenie!!!

  Zakończenie sezonu – skipass w cenie!!!

 • SKI SAFARI

  SKI SAFARI

 • Obóz młodzieżowy w Grecji 2019

  Obóz młodzieżowy w Grecji 2019

 • Jarmark Świąteczny w Wiedniu

  Jarmark Świąteczny w Wiedniu

4 dni: Bieszczady
To rozległa kraina o dzikiej przyrodzie, w której podziwiać można piękne niespotykane nigdzie indziej widoki. Bieszczady to nieskażona zieleń, bukowe lasy, kryształowa woda.

5 dni: Tatry
Tatry należą do powszechnie odwiedzanych miejsc. Liczne szlaki turystyki pieszej, nartostrady i trasy zjazdowe na obszarze, baza noclegowa, wyciągi narciarskie, a także koleje linowe sprzyjają turystyce i sportom zimowym, Zakopane nazywane sercem Tatr powinien zobaczyć każdy.

5 dni: Karkonosze
Interesującym elementem karkonoskiego krajobrazu są malownicze skałki, ale także liczne urokliwe wodospady.

5 dni: Kotlina Kłodzka z Pragą

5 dni: Warmia i Mazury
Warmia i Mazury to raj dla miłośników przygód, zamków i sportów, także zimowych. Liczne jeziora nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter.

5 dni: Góry Świętokrzyskie

5 dni: Szlak Piastowski
Wśród setki innych szlaków ten jest wyjątkowy. O jego niepowtarzalności świadczą zabytki kultury materialnej nagromadzone wzdłuż jego przebiegu. Zabytki od powstania polskiej państwowości, aż po czasy współczesne.

4 dni: TRÓJMIASTO
Trójmiasto w skład którego wchodzą: Gdańsk, Gdynia i Sopot jest jednym z ważniejszych ośrodków przemysłowych, naukowych i kulturalnych w Polsce. Ale to także bardzo atrakcyjny teren pod względem turystycznym.

4 dni: KOTLINA KŁODZKA (Kłodzko, Kudowa Zdrój, Czermna, Wambierzyce, GÓRY STOŁOWE)
Atrakcje Kłodzka i okolic znane są powszechnie. Położenie miasta jego bogactwo historyczne i kulturowe, wyjątkowe piękno zabytkowych kamienic sprawiają, że Kłodzko należy do jednych z najpiękniejszych miast Dolnego Śląska.

4 dni: BIESZCZADY (Pętla Bieszczadzka - Połanina Caryńska - Łańcut)
Region ten ma do zaoferowania sporo atrakcji przyrodniczych choć nie tylko. Szczególnie polecane są wędrówki po górskich szlakach, ale wart zobaczenia jest też skansen w Sanoku czy zapora na Solinie, z którą przede wszystkim jest kojarzony bieszczadzki region.

Strona 1 z 6

Posiadamy w ofercie:

Logo_Harctur.jpglogo-olimp.jpglogo_beefree_hotizontal.jpglogo_hentur.jpgrainbow-tours-logo2.jpgsun&fun.jpgLogo_Harctur.jpglogo-olimp.jpglogo_beefree_hotizontal.jpglogo_hentur.jpgrainbow-tours-logo2.jpgsun&fun.jpg