• WENECJA, RZYM, ASYŻ

  WENECJA, RZYM, ASYŻ

 • Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2019

  Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2019

 • Welcome to Paradiski!!!

  Welcome to Paradiski!!!

 • Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2018

  Pielgrzymka do Izraela szlakiem biblijnym - 2018

 • Zakończenie sezonu – skipass w cenie!!!

  Zakończenie sezonu – skipass w cenie!!!

 • SKI SAFARI

  SKI SAFARI

 • Obóz młodzieżowy w Grecji 2019

  Obóz młodzieżowy w Grecji 2019

 • Jarmark Świąteczny w Wiedniu

  Jarmark Świąteczny w Wiedniu

3 dni: 3 NADDUNAJSKIE STOLICE (Wiedeń, Bratysława, Budapeszt)
Bratysława
leżąca na południowym zachodzie Słowacji, rozpościera się na obydwu brzegach Dunaju oraz u podnóża pasma górskiego Małych Karpat. Już od zamierzchłych czasów, dzięki tak doskonałemu położeniu, koncentrowało się w tym miejscu ożywione życie. Pomimo swojej bogatej historii Bratysława jest jedną z najmłodszych stolic świata. Poza tym to jedyne miasto na świecie graniczące z dwoma państwami - Austria i Węgrami.

3 dni: BUDAPESZT
O Budapeszcie na pewno nie można powiedzieć, by było to miasto smutne czy nieprzyjazne wobec szukających rozrywki turystów. Stolica Węgier tętni życiem przez całą dobę i każdy znajdzie odpowiedni dla siebie sposób spędzenia wolnego czasu. Oferta "rozrywkowa" jest bowiem bardzo bogata i należy się martwić tylko o jedno - by starczyło nam na nie czasu...

3 dni: SŁOWACJA
Słowacja jest wciąż mało znana na zachodzie, a świetnie znana i lubiana wśród polskich turystów. Nie ma jeszcze tłoku, szlaki i schroniska w Wysokich Tatrach są dla nas. Nie zapominajmy o okazałych parkach rozrywek wodnych, starych twierdzach górskich,  malowniczych wioskach z tradycyjnymi chatami. To doskonałe miejsce na wypoczynek.

4 Dni: SZWAJCARIA CZESKO - SAKSKOŃSKA
Drezno położone jest w południowo-wschodniej części Saksonii, graniczącej z terytorium polskim i czeskim oraz terytorium niemieckim (Bawaria, Turyngia, Saksonia-Anhalt, Brandenburgia). Rozłożyste brzegi Łaby nadają miastu specyficzny charakter. Pogórza Rudaw Wschodnich, Łużyckiej Płyty Granitowej oraz Gór Piaskowcowych stanowią o uroku okolic stolicy Saksonii.

3 Dni: WIEDEŃ
Wiedeń należy do najstarszych i najwspanialszych i najwspanialszych stolic w Europie. Położony jest nad Dunajem, na pograniczu Alp i Kotliny Wiedeńskiej.Dużą popularnością wśród turystów cieszy się GRINZING, a dokładnie dzielnica folklorystycznych zjazdów, winiarni i karczm, gdzie można odnaleźć i spróbować wszelkich wiedeńskich specjalności.

4 DNI: PRAGA
Złota Praga, hokej i piwo ze słynnych browarów to najważniejsze znaki rozpoznawcze. A Czesi są otwarci, pracowici, praktyczni – bez problemów wyrobili sobie dobrą markę w Europie. Wielką zaletą Czech jest dostępność. Bliskość granic Polski i niewielki obszar czynią z tego kraju świetny cel wyjazdów.

4 Dni - WŁOCHY SAMOLOTEM
Włochy są jednym z tych miejsc, o których możemy mieć już wyrobioną opinie, mimo iż nigdy tam nie byliśmy. Kraj oliwy, mafii, makaronów, wina, słońca, romańskich ruin i wielu miejsc zapierających dech w piersiach. Jak widać Włochy mają wiele do zaoferowania odwiedzającym go turystom.

12 dni: WŁOCHY LOMBARDIA
Lombardia jest najbogatszym i najlepiej rozwiniętym gospodarczo regionem Włoch. To wielki ośrodek turystyczny i kulturalny z licznymi ośrodkami narciarskimi. Przyciąga co rok rzesze turystów z całego świata.

15 dni - EGIPT STAROŻYTNY
Przez wielu uznawanych jest za raj na Ziemii. Dla nas turystów to oczywiście eden przepełniony nowoczesnymi hotelami oraz unikalnymi w skali światowej zabytkami. Egipt w ciągu kilkunastu lat stał się najważniejszym miejscem na turystów z niemalże całego świata.

6 dni - PARYŻ - zamki nad Loarą
Od XV do XVIII w. dolina Loary była swego rodzaju placem zabaw dla królów, książąt i wielmożów, którzy tracili rodowe fortuny i trwonili majątek narodowy. Przekształcili ją w rozległą krainę sąsiadujących ze sobą bardziej i mniej bogatych zamków. Dzisiaj te okolice są ulubionym celem turystów, szukających architektonicznych przykładów świetności epok średniowiecza i renesansu.

Strona 1 z 2

Posiadamy w ofercie:

Logo_Harctur.jpglogo-olimp.jpglogo_beefree_hotizontal.jpglogo_hentur.jpgrainbow-tours-logo2.jpgsun&fun.jpgLogo_Harctur.jpglogo-olimp.jpglogo_beefree_hotizontal.jpglogo_hentur.jpgrainbow-tours-logo2.jpgsun&fun.jpg